Shokz OpenSwim, sluchátka s přehrávačem 4GB, černá

AS0097

Zapomeňte na všechno, co jste si mysleli o technologii Bone conduction, protože Shokz dále posouvá hranice s novými sluchátky Shokz OpenSwim. Do sluchátek implementovali zcela nový PremiumPitch 2.0+ a naklonili snímače tak, aby byly optimálně umístěné na lícní kosti, což umožňuje více dynamické basy, vyšší hlasitost a méně vibrací.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
4 599 Kč
Kategorie: Shokz OpenSwim
Záruka: 24 měsíců
 


SHOKZ OpenSwim

Zapomeňte na všechno, co jste si mysleli o technologii Bone conduction, protože Shokz dále posouvá hranice s novými sluchátky Shokz OpenSwim. Do sluchátek implementovali zcela nový PremiumPitch 2.0+ a naklonili snímače tak, aby byly optimálně umístěné na lícní kosti, což umožňuje více dynamické basy, vyšší hlasitost a méně vibrací.

 

BONE CONDUCTION
Výjimečná kvalita zvuku s nejnovější generací technologie Bone conduction.

VÍCE BASŮ MÉNĚ VIBRACÍ
OpenSwim nabízí lepší naklonění proti obličeji o 30°, což umožňuje větší dynamický rozsah basů a méně vibrací.

IP68 VODOTĚSNÉ (vhodné na plavání)
IP68 certifikace, dokonalá odolnost vůči ponoření ve vodě, technologie Bone Condution navržena pro plavání. Lze nosit společně s plaveckými brýlemi i plaveckou čepicí. 

8 HODIN HUDBY


Technická specifikace:
Typ reproduktoru: Bone conduction
Frekvenční odezva: 20Hz~20KHz
Citlivost: 98 ± 3dB
Mikrofon: -38dB ± 3dB
Kompatibilní profily: MP3,WAV,AAC,WMA,FLAC
Nabíjecí napětí: 5,25V±5%
Impedance reproduktoru: 8,5 ohm ± 20 %
Baterie: Lithiová baterie
Nepřetržité přehrávání: až 8 hodin
Pohotovostní doba: až 10 dní
Doba nabíjení: <2 hod.
Hmotnost: 30g
Odolnost: IP68 Vodotěsné
Kvalita zvuku: Technologie PremiumPitch 2.0+™
Nabíjení: Magnetická indukce
Vnitřní pamět: 4GB (až 1 200 skladeb)

 
Obsah balení:
Sluchátka Shokz OpenSwim
Magnetický nabíjecí kabel
Špunty do uší
Pouzdro


Manuál ke stažení naleznete na webových stránkách www.shokz.cz 

 

Představujeme sportovní sluchátka SHOKZ - sluchátka využívají technologii vedení zvuku přes lícní kost a zvuk se přenáší pomocí mini vibrací přímo do vnitřního ucha. Díky tomu máte volné uši a můžete plně vnímat okolí. To se skvěle hodí pro běžce, cyklisty, in-line bruslaře a další outdoorové sportovce.

 

Letošní novinkou jsou sluchátka True Wireless sluchátka SHOKZ OpenFit. Shokz OpenFit navazují na koncept otevřených uší Shokz, aby si uživatelé mohli užívat celodenní pohodlí, poslouchat vlastní zvukovou stopu a zároveň zůstat otevření okolnímu světu. OpenFit nabízí ultralehkou konstrukci otevřených uší, díky níž uslyšíte jak vlastní zvuk, tak každý zvuk kolem sebe s křišťálovou čistotou. Technologie DirectPitch™ vytváří plnohodnotný zvukový zážitek, díky kterému se můžete ponořit do svých oblíbených skladeb, podcastů a audioknih.
Flexibilní konstrukce ušního háčku kombinuje stabilitu a pohodlí. Okamžiky jsou vzácné a sluchátka OpenFit vám dávají svobodu slyšet každý z nich.

 

SHOKZ OpenRun PRO představují 9. generaci Bone Conduction sluchátek vybavenou zesilovači basů s typickým provedením otevřené konstrukce, zajišťující bezpečný a pohodlný poslech hudby. O 20 % menší velikost sluchátek oproti předchozím modelům zajišťuje pohodlné nošení po celou dobu vašeho tréninku. Se sluchátky OpenRun Pro získáte až 10 hodin poslechu hudby nebo hovorů. Můžete tak být stále online během konferenčních hovorů nebo školení. Sluchátka disponují funkcí rychlo nabíjení. Za 5 minut nabíjení získáte až 1,5 hodiny poslechu nebo hovoru.

SHOKZ OpenRun jsou inspirovány nároky elitních sportovců. Tato nejlehčí bezdrátová sluchátka se pyšní vahou pouhých 26g a uživatelům přinášejí ještě dynamičtější rozsah basů a méně vibrací než předchozí model Trekz Air.

SHOKZ OpenSwim jsou navržená speciálně pro plavání a pro všechny vášnivé vodní sportovce s interní pamětí 4GB.

SHOKZ OpenMove nahrazují model Trekz Titanium. Oproti svému předchůdci mají nižší hmotnost, vylepšený vzuk, verzi Bluetooth 5.0 a konektor pro nabíjecí USB-C.

SHOKZ Opencomm, sluchátka navržená speciálně pro komunikaci. Základní vlastnosti jsou shodné s ostatními modely - přenos zvuku přes lícní kost, navíc ale umožňují čistou komunikaci prostřednictvím DSP mikrofonu s potlačením okolního hluku. Tato sluchátka vám pomohou zůstat ve spojení s okolím, když jste na cestách, na pracovišti nebo u stolu.