Shokz OpenRun Mini modrá

AS0104

 • Skladem
  Můžeme doručit do: 16.7.2024
3 399 Kč
Kategorie: Shokz OpenRun Mini
Záruka: 2 roky
 
Shokz OpenRun Mini - Lehká, odolná a velmi pohodlná sluchátka v ještě menší velikosti. Tato bezdrátová stereo sluchátka jsou ideálním společníkem pro všechny sportovce.


Zapomeňte na všechno, co jste si mysleli o technologie Bone conduction, protože Shokz dále posouvá hranice s novými sluchátky Shokz OpenRun.
Do sluchátek jsme implementovali zcela nový PremiumPitch 2.0+ a naklonili snímače tak, aby byly optimálně umístěny na lícní kosti, což umožňuje více dynamické basy, vyšší hlasitost a méně vibrací.

 • 8 GEN technologie Bone conduction
 • IP67 voděodolný (ne na plavání)
 • Lehké a pohodlné provedení 
 • 8hodinová výdrž baterie
 • Rychlé nabíjení
ZMENŠENÁ VELIKOST A PŘILÉHAVÝ STŘIH
Velký výkon v menší velikosti.
OpenRun Mini se vyznačuje pohodlným o 0,83 palce (2,11cm) kratším páskem než naše standardní velikost, takže je ideální pro menší velikosti hlavy a pro ty, kteří dávají přednost přiléhavějšímu střihu.

POHODLÍ BEZ ZAKRYTÝCH UŠÍ
Náš design sluchátek poháněný technologií  kostního vedení, umožňuje úplné povědomí o okolí a pohodlný poslech bez sluchátek na uších.
Jsou nejen pohodlná, ale i velmi bezpečná, když neztrácíte kontakt s dějem v okoli!

BONE CONDUCTION
Výjimečná kvalita zvuku s nejnovější generací technologie Bone conduction.


SPOLEHLIVÉ SPOJENÍ, BEZPEČNÉ NABÍJENÍ A SNADNÁ ÚDRŽBA

 • Bluetooth 5.1 - Spolehlivé připojení až do vzdálenosti 33 stop (10 m)
 • PremiumPitch 2.0+™ - Silné basy a vyšší hlasitost
 • Upozornění na detekci vlhkosti
 • Bezpečné nabíjení a snadná údržba
 • Upozornění na detekci vlhkosti
 • Bezpečné nabíjení a snadná údržba


VÍCE BASŮ MÉNĚ VIBRACÍ
Openrun nabízí lepší naklonění proti obličeji o 30°, což umožňuje větší dynamický rozsah basů a méně vibrací.

VYNIKAJÍCÍ STŘEDNÍ AŽ VYSOKOFREKVENČNÍ ODEZVA
Vibrace lidského hlasu jsou čistší s hladkou křivkou frekvenční odezvy.

OpenRun je srovnatelný nebo dokonce vyniká nad tradičními sluchátky.

O 30 % MENŠÍ A O 13 % LEHČÍ
OpenRun s podporou PremiumPitch 2.0+ je menší a výkonnější.

VODOTĚSNOST IP67
Stupeň krytí IP67 je činí zcela vodotěsnými a odolnými proti potu, takže přivítají intenzivní cvičení a extrémní počasí.
Výstraha detekce vlhkosti zajišťuje bezpečné nabíjení.
Není určeno ke koupání.

8 HODINOVÁ VÝDRŽ BATERIE A RYCHLÉ NABÍJENÍ
Díky 8hodinové výdrži baterie a snadným příkazům, jako je přehrávání, přeskočení, pauza a zpětné přehrávání skladby, si můžete užívat hudbu, hovory, audioknihy a podcasty po celý den.
OpenRun Mini také nabízí 10minutové rychlé nabíjení pro výdrž baterie až 1,5 hodiny.*

*Pozn. Tato data se shromažďují v laboratoři Shokz a jsou testována přehráváním zvuku kódovaného ACC při 75% hlasitosti na mobilních zařízeních se systémem iOS14. Skutečná životnost baterie bude ovlivněna typem zvuku, hlasitostí, teplotou vašeho prostředí a výstupem USB portu používaného k nabíjení vašich sluchátek.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Typ reproduktoru: Bone conduction
Frekvenční odezva: 20Hz~20KHz
Citlivost: 105 ± 3dB
Mikrofon: -38dB ± 3dB
Verze Bluetooth®: Bluetooth® v5.1
Kompatibilní profily: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Nabíjecí napětí: 5,0V±5%
Impedance reproduktoru: 8,5 ohm ± 20 %
Frekvenční pásmo: 2400-2483,5MHz
Detektor vlhkosti: Ano
Vícebodové párování: Ano
Bezdrátový dosah: 33 stop (10 m)
Baterie: Li-Polymerová baterie 160 mAh
Nepřetržité přehrávání: až 8 hodin
Pohotovostní doba: až 10 dní
Doba nabíjení: 1,5h
Hmotnost: 26g
Maximální RF výstupní výkon: 3dBm
Odolnost: IP67 Vodotěsné
Generace: 8th gen. of Bone Conduction
Kvalita zvuku: Technologie PremiumPitch 2.0+™
Nabíjení: Magnetická indukce


OBSAH BALENÍ
 • Sluchátka Shokz OpenRun
 • Magnetický nabíjecí kabel
 • Obal

Představujeme sportovní sluchátka SHOKZ - sluchátka využívají technologii vedení zvuku přes lícní kost a zvuk se přenáší pomocí mini vibrací přímo do vnitřního ucha. Díky tomu máte volné uši a můžete plně vnímat okolí. To se skvěle hodí pro běžce, cyklisty, in-line bruslaře a další outdoorové sportovce.

 

Letošní novinkou jsou sluchátka True Wireless sluchátka SHOKZ OpenFit. Shokz OpenFit navazují na koncept otevřených uší Shokz, aby si uživatelé mohli užívat celodenní pohodlí, poslouchat vlastní zvukovou stopu a zároveň zůstat otevření okolnímu světu. OpenFit nabízí ultralehkou konstrukci otevřených uší, díky níž uslyšíte jak vlastní zvuk, tak každý zvuk kolem sebe s křišťálovou čistotou. Technologie DirectPitch™ vytváří plnohodnotný zvukový zážitek, díky kterému se můžete ponořit do svých oblíbených skladeb, podcastů a audioknih.
Flexibilní konstrukce ušního háčku kombinuje stabilitu a pohodlí. Okamžiky jsou vzácné a sluchátka OpenFit vám dávají svobodu slyšet každý z nich.

 

SHOKZ OpenRun PRO představují 9. generaci Bone Conduction sluchátek vybavenou zesilovači basů s typickým provedením otevřené konstrukce, zajišťující bezpečný a pohodlný poslech hudby. O 20 % menší velikost sluchátek oproti předchozím modelům zajišťuje pohodlné nošení po celou dobu vašeho tréninku. Se sluchátky OpenRun Pro získáte až 10 hodin poslechu hudby nebo hovorů. Můžete tak být stále online během konferenčních hovorů nebo školení. Sluchátka disponují funkcí rychlo nabíjení. Za 5 minut nabíjení získáte až 1,5 hodiny poslechu nebo hovoru.

SHOKZ OpenRun jsou inspirovány nároky elitních sportovců. Tato nejlehčí bezdrátová sluchátka se pyšní vahou pouhých 26g a uživatelům přinášejí ještě dynamičtější rozsah basů a méně vibrací než předchozí model Trekz Air.

SHOKZ OpenSwim jsou navržená speciálně pro plavání a pro všechny vášnivé vodní sportovce s interní pamětí 4GB.

SHOKZ OpenMove nahrazují model Trekz Titanium. Oproti svému předchůdci mají nižší hmotnost, vylepšený vzuk, verzi Bluetooth 5.0 a konektor pro nabíjecí USB-C.

SHOKZ Opencomm, sluchátka navržená speciálně pro komunikaci. Základní vlastnosti jsou shodné s ostatními modely - přenos zvuku přes lícní kost, navíc ale umožňují čistou komunikaci prostřednictvím DSP mikrofonu s potlačením okolního hluku. Tato sluchátka vám pomohou zůstat ve spojení s okolím, když jste na cestách, na pracovišti nebo u stolu.