Shokz OpenFit černá

AS0110

Shokz OpenFit navazují na koncept otevřených uší Shokz, aby si uživatelé mohli užívat celodenní pohodlí, poslouchat vlastní zvukovou stopu a zároveň zůstat otevření okolnímu světu.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2024
4 799 Kč
Kategorie: Shokz Openfit
Záruka: 24 měsíců
 

OpenFit nabízí ultralehkou konstrukci otevřených uší, díky níž uslyšíte jak vlastní zvuk, tak každý zvuk kolem sebe s křišťálovou čistotou.
Technologie DirectPitch™ vytváří plnohodnotný zvukový zážitek, díky kterému se můžete ponořit do svých oblíbených skladeb, podcastů a audioknih. Flexibilní konstrukce ušního háčku kombinuje stabilitu a pohodlí. Okamžiky jsou vzácné a sluchátka OpenFit vám dávají svobodu slyšet každý z nich.

 

Technická specifikace:

Frekvenční odezva: 50Hz – 16kHz
Citlivost reproduktoru: 95,5 dB – 2,5 dB
Citlivost mikrofonu: -38 dB 1dB
Verze Bluetooth®: Bluetooth 5.2
A2DP,AVRCP,HSP,HFP

Nabíjecí napětí: 5V±5%
Frekvenční pásmo: 2402MHz-2480MHz
Rozsah bezdrátového přenosu: 33 stop (10 m)
Baterie: Li Polymerová baterie
Nepřetržité přehrávání: OpenFit: Až 7 hodin poslechu na jedno nabití
OpenFit s nabíjecím pouzdrem: Až 28 hodin poslechu s nabíjecím zařízením
Doba pohotovostního režimu: Až 10 dní
Doba nabíjení: Nabíjení sluchátek pomocí nabíjecího pouzdra: 60 minut;
Prázdné pouzdro s nabíjecím kabelem: 120 minut
Rychlé nabíjení: Ano,  5 minut nabíjení zajistí 1 hodinu výdrže baterie (hudba)

Odolnost proti potu
Sluchátka: IP54
Nabíjecí pouzdro: Není vodotěsné

Kapacita sluchátek: 58 mAh (min.)
Nabíjecí pouzdro: 600 mAh (min.)
Podporované zvukové kodeky: AAC SBC

Hmotnost sluchátek: 8,3 g ± 0,2 g
Nabíjecí pouzdro: 57g ±1g
Celková hmotnost: 73,85 g ± 1 g

 

Obsah balení:

  • Sluchátka Shokz OpenFit
  • Nabíjecí pouzdro OpenFit
  • Nabíjecí kabel USB-C

Představujeme sportovní sluchátka SHOKZ - sluchátka využívají technologii vedení zvuku přes lícní kost a zvuk se přenáší pomocí mini vibrací přímo do vnitřního ucha. Díky tomu máte volné uši a můžete plně vnímat okolí. To se skvěle hodí pro běžce, cyklisty, in-line bruslaře a další outdoorové sportovce.

 

Letošní novinkou jsou sluchátka True Wireless sluchátka SHOKZ OpenFit. Shokz OpenFit navazují na koncept otevřených uší Shokz, aby si uživatelé mohli užívat celodenní pohodlí, poslouchat vlastní zvukovou stopu a zároveň zůstat otevření okolnímu světu. OpenFit nabízí ultralehkou konstrukci otevřených uší, díky níž uslyšíte jak vlastní zvuk, tak každý zvuk kolem sebe s křišťálovou čistotou. Technologie DirectPitch™ vytváří plnohodnotný zvukový zážitek, díky kterému se můžete ponořit do svých oblíbených skladeb, podcastů a audioknih.
Flexibilní konstrukce ušního háčku kombinuje stabilitu a pohodlí. Okamžiky jsou vzácné a sluchátka OpenFit vám dávají svobodu slyšet každý z nich.

 

SHOKZ OpenRun PRO představují 9. generaci Bone Conduction sluchátek vybavenou zesilovači basů s typickým provedením otevřené konstrukce, zajišťující bezpečný a pohodlný poslech hudby. O 20 % menší velikost sluchátek oproti předchozím modelům zajišťuje pohodlné nošení po celou dobu vašeho tréninku. Se sluchátky OpenRun Pro získáte až 10 hodin poslechu hudby nebo hovorů. Můžete tak být stále online během konferenčních hovorů nebo školení. Sluchátka disponují funkcí rychlo nabíjení. Za 5 minut nabíjení získáte až 1,5 hodiny poslechu nebo hovoru.

SHOKZ OpenRun jsou inspirovány nároky elitních sportovců. Tato nejlehčí bezdrátová sluchátka se pyšní vahou pouhých 26g a uživatelům přinášejí ještě dynamičtější rozsah basů a méně vibrací než předchozí model Trekz Air.

SHOKZ OpenSwim jsou navržená speciálně pro plavání a pro všechny vášnivé vodní sportovce s interní pamětí 4GB.

SHOKZ OpenMove nahrazují model Trekz Titanium. Oproti svému předchůdci mají nižší hmotnost, vylepšený vzuk, verzi Bluetooth 5.0 a konektor pro nabíjecí USB-C.

SHOKZ Opencomm, sluchátka navržená speciálně pro komunikaci. Základní vlastnosti jsou shodné s ostatními modely - přenos zvuku přes lícní kost, navíc ale umožňují čistou komunikaci prostřednictvím DSP mikrofonu s potlačením okolního hluku. Tato sluchátka vám pomohou zůstat ve spojení s okolím, když jste na cestách, na pracovišti nebo u stolu.